Bereme tvou bezpečnost vážně
Ve Vinted se soustředíme na udržování vysokého standardu osobní bezpečnosti našich uživatelů. Aktivně pracujeme na vývoji nástrojů a strategií, díky nimž může naše komunita prosperovat - ať už jde o nakupování či prodej. Zde najdeš vše, co je nutné vědět o našich klíčových bezpečnostních procesech.
Nástroje proti spamu
Máme systémy, které proaktivně vyhledávají nevhodný obsah. Fungují tak, aby automaticky zablokovaly špatný obsah ve zprávách, podobně jako filtry proti spamu ve tvé e-mailové schránce.
Bezpečné platby
Všechny platby na Vinted jsou šifrovány. Jsou zpracovávány naším důvěryhodným partnerem Adyen, jehož zabezpečené technologie zaručují, že jsou peníze spolehlivě odeslány i obdrženy.
Naše podpora
Můžeš nás kontaktovat 24/7 a očekávat odpověď během 24 hodin. Náš tým ti pomůže vyřešit každý problém. Pro rychlé rady se podívej do našeho Centra nápovědy.
Ochrana osobních údajů
Na tvém bezpečí nám záleží. Pro podrobné informace o tom, jak nakládáme s tvými osobními údaji a jaká máš v tomto směru práva, si prosím přečti naše Zásady ochrany soukromí.
Usnadňujeme budování důvěry v naší komunitě
Komunikuj
Zabezpečené zprávy na Vinted ti pomohou zjistit každý detail o předmětu, jehož koupi zvažuješ. Můžeš napsat libovolnému uživateli - pamatuj si ale, že když budeš jednat slušně a ohleduplně, můžeš okamžitě zvýšit jeho důvěru k tobě.
Napiš hodnocení
Uživatelé si na Vinted mohou vzájemně udělit hodnocení pouze poté, co mezi nimi proběhl obchod. Hodnocení viditelné na profilech ostatních se tím pádem zakládá na reálných zkušenostech. Vždy si ho pečlivě projdi a po dokončení objednávky nezapomeň hodnocení zanechat, aby ti jej druhá strana mohla na oplátku také udělit.
Ověř svou totožnost
K okamžitému zvýšení své důvěryhodnosti věnuj chvíli času ověření svého účtu na Vinted. A pokud chceš zjistit, zda si některý z uživatelů účet ověřil, jednoduše klikni na jeho profil.
Buď proaktivní
Vyplň informace na svém profilu – proaktivita zvyšuje důvěru, což může rovněž podpořit tvé prodeje. A když si všimneš něčeho, co odporuje Zásadám komunity Vinted - využij funkce nahlášení a náš tým si s tím poradí.
Dobré vědět
Tipy pro kupující
Zjisti více o způsobech posuzování důvěryhodnosti prodávajících, získávání informací o předmětech a provádění bezpečných plateb.
Tipy pro prodávající
Získej tipy pro vytvoření důvěryhodného profilu, komunikaci s kupujícími a odstranění všech překážek, které stojí v cestě úspěšnému prodeji.