Nenosíš to? Tak to prodej!
Chceme ti jen ukázat, jak úžasný může být second hand. Prodej oblečení, které ještě někomu udělá radost. Kup si předměty, které nenajdeš v nákupním centru. Vinted je otevřený pro každého, kdo věří, že dobré oblečení má mít dlouhý život.
1 prostá myšlenka nyní spojuje komunitu 45 milionů lidí
Od 2 lidí
V roce 2008 se Milda stěhovala z domu, ale měla příliš mnoho oblečení a nemohla si vzít vše s sebou. Justas se nabídl, že jí pomůže, a vytvořil webovou stránku, přes kterou mohla rozdat své oblečení přátelům. Zakrátko to vzbudilo zájem médií. Dvojici kamarádů došlo, že na něco kápli - a tak se zrodil Vinted.
K partě více než 1000 lidí
V současnosti ve Vinted pracuje více než 700 lidí, kteří světu pomáhají prodávat, nakupovat a měnit oblečení z druhé ruky. Náš tým tvoří lidé z různých zemí a kultur, stejně jako jsou naši uživatelé.
Působíme v celé Evropě
Kanceláře Vinted jsou ve Vilniusu, Berlíně, Praze a v Utrechtu. Díky nim působíme celkem na 15 trzích: ve Španělsku, Francii, Lucembursku, Belgii, Nizozemsku, Německu, Rakousku, České republice, Polsku, Litvě, Spojeném království, Itálii, Portugalsku, USA a v Kanadě.
Globální poslání
Prodej to, co nenosíš, nebo objevuj originální kousky - svět věcí z druhé ruky už dávno není jen o kamenných second handech. Posláním naší komunity, která nyní čítá už více než 45 milionů lidí, je, aby se věci z druhé ruky staly první volbou.
Investoři & vedení
Spoluzakladatelé

Milda Mitkute & Justas Janauskas

CEO

Thomas Plantenga

COO

Mantas Mikuckas

Ve všem, co děláme, se neustále držíme původní myšlenky Vinted, se kterou přišli zakladatelé Milda a Justas. Generální ředitel Thomas a provozní ředitel Mantas řídí každodenní provoz společnosti a její růst. Rovněž nás podporují 4 vedoucí investiční firmy na obou stranách Atlantiku.
Provětrej si šatník ještě dnes
Stáhni si aplikaci zdarma a prodávej oblečení, které už nechceš nosit. Za vlastní ceny, s nulovými poplatky.