Neunosíš to? Tak to prodej!
Chceme ti jen ukázat, jak úžasný může být second-hand. Prodej oblečení, které ještě někomu udělá radost. Kup si předměty, které nenajdeš v nákupním centru. Vinted je otevřený pro každého, kdo věří, že dobré oblečení má mít dlouhý život.
1 prostá myšlenka nyní spojuje komunitu 21 milionů lidí
Od 2 lidí
V roce 2008 se Milda stěhovala z domu, ale měla příliš mnoho oblečení a nemohla si vzít vše s sebou. Justas se nabídl, že jí pomůže, a vytvořil webovou stránku, přes kterou mohla rozdat své oblečení přátelům. Zakrátko to vzbudilo zájem médií. Dvojici kamarádů došlo, že na něco kápli - a tak se zrodil Vinted.
K partě 150 lidí
V současnosti ve Vinted pracuje 150 lidí, kteří světu pomáhají prodávat, nakupovat a měnit oblečení z druhé ruky. Naši partu tvoří lidé z různých zemí a kultur, stejně jako jsou naši uživatelé.
Působíme v celé Evropě
Kanceláře Vinted sídlí v Berlíně, Praze, Varšavě a ve Vilniusu. Díky nim působíme celkem na devíti trzích: v USA, Francii, Německu, ve Velké Británii, Polsku, České republice, Litvě, Španělsku a v Nizozemsku.
Globální poslání
Prodej to, co neunosíš, nebo pátrej po vzácných kouscích - svět obnošených věcí se už dávno přesunul ze sekáčů. Posláním naší komunity, která nyní má už více než 21 milionů lidí, je, aby se second-hand stal volbou číslo jedna.
Investoři & Vedení
Spoluzakladatelé

Milda Mitkute & Justas Janauskas

CEO

Thomas Plantenga

COO

Mantas Mikuckas

Ve všem, co děláme, se neustále držíme původní myšlenky Vinted, se kterou přišli zakladatelé Milda a Justas. Generální ředitel Thomas a provozní ředitel Mantas řídí každodenní provoz společnosti a její růst. Rovněž nás podporují 4 vedoucí investiční firmy na obou stranách Atlantiku.
Provětrej si šatník ještě dnes
Stáhni si aplikaci zdarma a prodávej oblečení, které už nechceš nosit. Za vlastní ceny, s nulovými poplatky.