Vinted je platforma pro kousky z druhé ruky, kterou si zamiluješ
Jedna komunita, tisíce značek a spousty stylových věcí z druhé ruky. Chceš se zapojit? Podívej se, jak to funguje.
Vinted je platforma pro kousky z druhé ruky, kterou si zamiluješ
Jedna komunita, tisíce značek a spousty stylových věcí z druhé ruky. Chceš se zapojit? Podívej se, jak to funguje.

Prodávání je snadné

1. Vystav předmět

Stáhni si zdarma aplikaci Vinted. Vyfoť předmět, přidej popis a zadej cenu. Prodej může začít!

2. Prodej ho a odešli

Prodáno! Zabal předmět, vygeneruj si 6místný kód pro odeslání a zásilku odnes na podací místo během 5 dní. Tam stačí kód ukázat obsluze, která štítek vytiskne a na zásilku ho nalepí.

3. Hotovo!

Za prodávání se nic neplatí, takže ti zůstane všechno, co si vyděláš. Platbu obdržíš, jakmile kupující potvrdí, že je vše v pořádku.

Nakupuj bezpečně a bez obav

1. Najdi předmět

Stáhni si zdarma aplikaci Vinted. Najdi své oblíbence mezi miliony jedinečných kousků a tisíci značek.

2. Napiš si o něj

Pokud tě ohledně předmětu ještě něco zajímá, zeptej se. Nebo rovnou stiskni tlačítko „Koupit“. Zaplatit můžeš bezpečně pomocí platební karty, Apple Pay, Google Pay nebo Vinted peněženky.

3. Začni se těšit

Při placení uvidíš předpokládané datum doručení předmětu a my ti dáme vědět, až bude na cestě. Svůj nový kousek si budeš moci začít užívat během pár dní.

S námi jsi v bezpečí

Bezpečné nákupy

Jakožto kupující zaplatíš při každém obchodu uskutečněném pomocí tlačítka „Koupit“ poplatek za Ochranu kupujících. Ten pomáhá zabezpečit tvé peníze a zajišťuje dodatečnou ochranu pro tvé nákupy a bezpečnost tvých údajů. Jeho výše je 5 % z ceny předmětu plus 18 Kč.

Zásady vrácení peněz

Tvá objednávka je při platbě přes Vinted chráněna. Pokud ti předmět nedorazí, poškodí se při přepravě nebo nebude výrazně odpovídat popisu, dostaneš peníze nazpět. Stačí nám během 2 dní od doručení dát vědět, že něco není v pořádku. Jestliže nedojde k jiné dohodě, náklady na vrácení zboží hradí kupující.