Ceník

Poslední aktualizace: 20. února 2019

Systém propagace předmětů

Viditelnost svých předmětů můžete zvýšit volbou jedné z následujících služeb:

Topování vystavených předmětů

Předměty vystavené na Vinted mohou získat více viditelnosti na zdi a ve výsledcích vyhledávání ostatních uživatelů. Pokud si uživatel zakoupí “topování”, k umístění předmětu na těchto pozicích dochází vždy jednou denně po stanovený počet dní, nebo do doby, než je předmět prodán - v závislosti na tom, zda dříve dojde prodeji nebo k uplynutí stanoveného počtu dní.

Funkce topování trvá:

  • 3 po sobě jdoucí kalendářní dny, nebo do doby, než je předmět prodán. Cena topování začíná na 25 Kč.

Uvedená cena zahrnuje příslušnou daň (DPH). 

Konkrétní poplatek a délka trvání topování vám bude zobrazena před zaplacením. Poté na svůj registrační e-mail obdržíte také potvrzení o provedení platby. Mějte prosím na paměti, že topování je jednorázová automatická služba a není možné ji převádět mezi jednotlivými předměty nebo Uživateli.

Vinted vám poskytne statistiky, které znázorňují, kolik lidí vidělo váš topovaný předmět a interagovalo s ním.

Více informací o topování vystavených předmětů je k dispozici zde

Upozorňujeme, že pokud je topovaná nabídka odstraněna z důvodu nedodržení našich Pravidel katalogu, poplatek za topování nebude kompenzován.

 

Zaostřeno na šatník

Předměty vystavené na Vinted lze propagovat v oddělené sekci na zdi ostatních uživatelů a v jejich výsledcích vyhledávání v katalogu, a to na základě preferencí, nastavených filtrů a oblíbených předmětů těchto uživatelů. Upozorňujeme, že není možné si zvolit, které předměty se budou v rámci Zaostřeno na šatník zobrazovat. Tato služba funguje pouze tehdy, nabízíte-li k prodeji alespoň 5 předmětů po dobu 7denního trvání služby Zaostřeno na šatník. Propagace pomocí Zaostřeno na šatník trvá 7 po soubě jdoucích kalendářních dní a tato 7denní doba běží i tehdy, pokud v tomto čase není v šatníku k dispozici 5 předmětů na prodej. Zaostřeno na šatník skončí po uplynutí doby 7 dní. Mějte prosím také na paměti, že Zaostřeno na šatník je jednorázová automatická služba a není možné ji převádět mezi jednotlivými předměty nebo Uživateli.

Vinted vám poskytne statistiky, které znázorňují, kolik lidí vidělo předměty ve vašem šatníku a interagovalo s nimi.

Více informací o funkci Zaostřeno na šatník je k dispozici zde.

Funkce Zaostřeno na šatník stojí 175 Kč. Tato cena zahrnuje i příslušnou daň (DPH).

Cena a doba trvání funkceZaostřeno na šatník vám budou zobrazeny před zaplacením.

Upozorňujeme, že pokud je jeden nebo více předmětů z propagovaných v rámci „Zaostřeno na šatník“ odstraněno z důvodu nedodržení našich Pravidel katalogu a/nebo Všeobecných obchodních podmínek, v důsledku čehož zbyde ve vašem šatníku méně než 5 předmětů, propagace v rámci „Zaostřeno na šatník“ skončí a poplatek za tuto službu vám nebudeme moci vrátit. Pokud dojde k blokaci vašeho účtu kvůli porušení našich Všeobecných obchodních podmínek nebo Pravidel katalogu a všechny vaše předměty z katalogu Vinted zmizí, nebudeme vám moci poskytnout žádnou kompenzaci.