Pravidla katalogu Vinted

Vinted je platformou, která slouží jednotlivcům k nákupu, prodeji, výměně či darování předmětů z druhé ruky. Vystavování předmětů na Vinted je zdarma.

Snažíme se zajistit, aby byl Vinted přátelským a bezpečným místem. Z toho důvodu žádáme uživatele, aby při nahrávání předmětů dodržovali níže uvedená pravidla katalogu. 

Rádi bychom upozornili, že tato pravidla jsou součástí našich Všeobecných obchodních podmínek. Založením účtu na Vinted dochází k vyslovení souhlasu jak s těmito pravidly, tak i s našimi obchodními podmínkami.

 

POVOLENÉ PŘEDMĚTY

 

Na Vinted je povoleno prodávat:

  • Dámské, pánské a dětské oblečení, obuv a doplňky.
  • Dětské hračky, nábytek a pomůcky pro péči o děti.
  • Novou dekorativní a pečující kosmetiku a zkrášlovací pomůcky.
  • Doplňky k elektronice jako sluchátka, chytré hodinky, pouzdra na mobilní telefony apod. 
  • Domácí potřeby jako textil, nádobí a bytové doplňky.
  • Knihy.

 

ZAKÁZANÉ PŘEDMĚTY

 

Na Vinted není povoleno prodávat (upozorňujeme, že tento seznam není vyčerpávající a měl by být chápán pouze jako vodítko):

 

Ujisti se prosím, že tvé nabídky a předměty jsou v souladu s našimi Pravidly katalogu. Ostatní uživatelé mohou upozornit na nabídky, které těmto pravidlům podle jejich názoru nevyhovují, a to za účelem kontroly ze strany Vinted. Pokud se ukáže, že předmět pravidlům skutečně nevyhovuje, může ho náš tým odstranit nebo skrýt. Rovněž může dojít k přijetí dalších opatření, jako je např. dočasná blokace účtu. 

Vyhrazujeme si právo určit, které předměty mohou a které nemohou být vystavovány na Vinted. Pokud zjistíme, že určité předměty porušují naše pravidla nebo představují jakoukoliv hrozbu pro ostatní uživatele, můžeme takové předměty odstranit, a to i tehdy, nejsou-li uvedeny v seznamu níže.

 

Upozornění: Pokud u nabídky, která porušuje naše Pravidla katalogu nebo Všeobecné obchodní podmínky, využíváš placené funkce (Topování nebo Zaostřeno na šatník) a my jsme nuceni tento předmět skrýt či odstranit, nebudeme ti moci vrátit tyto vynaložené náklady.

 

OBECNÁ PRAVIDLA

 

 

Náš tými si vyhrazuje právo na změnu výše uvedených pravidel v případě potřeby. Pokud máš jakékoliv otázky týkající se výše uvedených pravidel kontaktuj náš tým - rádi ti pomůžeme.

 

Poznámka: Pokud si všimneš předmětu, který dle tvého názoru nevyhovuje výše uvedeným pravidlům, neváhej a nahlaš nám ho.