Jak nahrávat sady?

Všechny uživatelky mohou prodávat a nakupovat sady předmětů.

Pokud kupující vybere z tvého katalogu více předmětů najednou, uvidíš to přímo ve vaší komunikaci. Zde budou označeny všechny vybrané předměty. Kupující má do doby předání možnost předměty přidávat a odebírat.

Pro své kupující můžeš také stanovit slevy pro nákup více předmětů. Jak na to ve webové verzi?

 1. Klikni na svůj profilový obrázek a dále na Moje nastavení.
 2. Jdi na Sleva na sety.
 3. Aktivuj tlačítko pro slevu, uveď výši slevy pro dva a více předmětů.

Jak na to v aplikaci?

 1. Jdi do záložky Profil.
 2. Dále vyber Sleva na sety.
 3. Aktivuj tlačítko pro slevu, uveď výši slevy pro dva a více předmětů.

Jako prodejce můžeš také vystavit v jedné nabídce více předmětů najednou a prodávat je jako sadu. Můžeš nahrávat sady těchto dvou typů:

 • OUTFITY – označ hashtagem #vintedoutfit – toto jsou předměty, které zahrnují různé položky, jež k sobě ladí v jednom outfitu. Sadu vlož do kategorie, kam bys zařadila hlavní předmět ze sady.
 • SETY – maximálně 5 předmětů stejného druhu označ hashtagem #vintedset. Do této kategorie patří například 5 triček, 3 laky na nehty atd. 

Při nahrávání sady nezapomeň dodržovat tato pravidla:

 • Žádné duplicitní předměty — Nevystavuj víckrát jeden předmět. Pokud už jej prodáváš v sadě, nemůžeš jej nahrát ještě samostatně.
 • Fotografie — Na první fotce musí být vždy vidět celá sada (nepovolujeme však koláže). Na dalších fotografiích potom ukaž každý kousek ze sady zvlášť.
 • Počet kusů — V sadě prodávej maximálně 5 kusů.
 • Cena — Sada je jako jeden předmět, takže uveď pouze jednu cenu za celou sadu.
 • Název a popis — Z popisu musí být jasné, o jakou sadu jde.

Upozornění: Sady budou, stejně jako ostatní předměty, moderovány. Pokud nebudou vyhovovat výše zmíněným pravidlům, budou z katalogu odstraněny. V případě že bude docházet k neustálému porušování pravidel, můžeme také dočasně blokovat tvůj účet.

Pomohla ti tato odpověď? nebo