Nemohu se přihlásit na Vinted

Už máš účet na Vinted, ale nedaří se ti přihlásit? Zkus následující:

  • Pokud si nevzpomínáš na své uživatelské jméno, použij místo něj svůj e-mail.
  • Zkus se přihlásit přes Facebook, pokud jsi jej již v minulosti na Vinted použila. Jestliže si nepamatuješ heslo Facebooku, požádej o připomenutí na jejich stránkách.
  • Vinted působí v dalších zemích, ujisti se tedy, že se přihlašuješ na www.vinted.cz anebo že máš v nastavení AppStore/Google Play Store uvedenu Českou republiku.
  • Pokud se ti zobrazuje: “Tvůj účet je zablokován...”, použij pro přihlášení webové stránky.

Pro obnovení hesla:

  1. Klikni na: “Zapomněl jsi heslo?”.

  2. Zadej e-mail, na který je tvůj účet registrován. Pokud jsi registrována přes Facebook, zadej stejný e-mail, který používáš zde.
  3. Klikni na “Hotovo” a pak zkontroluj svůj e-mail. Jestliže zde neuvidíš žádnou zprávu, nezapomeň se také podívat do spamu!

  4. Klikni na odkaz v e-mailu a zvol si nové heslo.

POZOR: V aplikaci pro Android ti nemusí odkaz pro změnu hesla fungovat. Pokud jsi tedy na mobilu, zvol možnost otevření odkazu v prohlížeči, nikoliv v aplikaci. Jestliže se ti vyskakovací okno pro tuto možnost neobjeví, stačí v emailu chvíli podržet tlačítko "Změnit heslo". Zobrazí se ti možnost "Kopírovat adresu URL odkazu" a tento link pak již jen vložíš do prohlížeče ve svém telefonu.

Nevíš, na jaký e-mail je tvůj účet registrován? Mrkni se do svého e-mailu a zkus vyhledat zprávy od parta@vinted.cz. Pokud nějaké objevíš, pak je e-mailová adresa správná.

Zadala jsi omylem špatný e-mail při registraci anebo máš při přihlášení jiný problém?

Pomohla ti tato odpověď? nebo
Kontaktuj nás