
szafa225
Preferuję sprzedaż do paczkomatu . Staram się wysyłać czyste ubrania i ładnie spakowane, ale hipotetycznie rzecz biorąc możesz czasem znaleźć koci włos, bo kocham 😽 i posiadam 🐾... nie żeby leżały w szafach 😁 ale bywa różnie. PREFERUJĘ WYSYŁKĘ DO PACZKOMATU lub AUTOMAT PACZKOWY DHL 🙂 ale może też być inna forma wysyłki tyle, że w weekendy raczej nie mogę drukować etykiety. Nie pokazuję zdjęć na osobie. Nie wysyłam przez olx. Paczki kupione do godziny 19:00 za pośrednictwem paczkomatu inpost lub DHL, staram sie wysyłać jeszcze tego samego dnia😊
- Nabídky
- Hodnocení