Přejít na obsah
Logo Vinted
Nabídnout předmět
  • ‌
  • ‌
  • ‌
  • ‌
  • ‌
  • ‌
  • ‌
  • ‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
  • Vinted
    • O nás
    • Udržitelnost
    • Pro média
    • Reklama
    • Přístupnost
  • Zjistit více
    • Jak to funguje?
    • Mobilní aplikace
    • Aktuality
  • Pomoc
    • Centrum nápovědy
    • Prodávání
    • Nakupování
    • Zásady bezpečnosti
  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram
  • Stáhnout v App Store
  • Nyní na Google Play
  • Centrum ochrany soukromí
  • Zásady použití cookies
  • Obchodní podmínky
  • Naše platforma
Přejít na obsah
Logo Vinted
Registruj se | Přihlas se
Nabídnout předmět
Jazyk

Český

(Czech)

Reklama

‌
Odstraněno!
  • Domovská
  • Ženy
  • Kosmetika
  • Dekorativní kosmetika
  • Make up Factory Dekorativní kosmetika

Předměty v tomto šatníku (30)

‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
‌
  • Ženy
  • Muži
  • Návrhářské kousky
  • Děti
  • Bydlení
  • Elektronika
  • Zábava
  • Koníčky a sběratelství
  • Sport
  • O nás
  • Naše platforma

Korektor Makeup Factory Real Conceal

Nový s visačkou·Make up Factory

50,00 Kč

Značka
Make up Factory
Stav
Nový s visačkou
Vystaveno
před 8 měsíci
Korektor Makeup Factory Real Conceal v odstínu 55, PC 479,- Kč. Vyzkoušený kvůli barevnosti, bohužel mi odstín nesedí, takže pro něj nemám využití. Má výborné krytí, krémovou texturu a dobře se zapracovává do pleti. Praktické balení – dávkuje se mačkáním jako propiska, takže je aplikace snadná a přesná. Mrkněte na moji nabídku. Sleva na sety i 15%.

Přeprava

od 0,00 kč

Získej slevu až 100 % na doručení na výdejní místo. Další podrobnosti uvidíš při shrnutí objednávky.

Poslat dotaz

Poplatek za Ochranu kupujících

Ochrana kupujících je za poplatek poskytována ke každému nákupu uskutečněnému pomocí tlačítka „Koupit“. Ochrana kupujících zahrnuje naše Zásady vrácení peněz.

zuzu.bruha
70
Ústí nad Labem-Severní terasa, Česká republika

Zákony na ochranu spotřebitele se nevztahují na nákupy od jiných spotřebitelů. Přesněji řečeno, na obchod se nevztahuje právo na odstoupení od smlouvy podle § 1829 a násl. občanského zákoníku ani právo plynoucí ze záruky podle § 2161 a násl. Na obchod se vztahuje obecné právo plynoucí ze záruky včetně záruky na skryté vady podle § 2087 a násl. občanského zákoníku (pokud je prodávající neodvolá). Práva kupujících v případě vadného výrobku upravuje § 2106 občanského zákoníku. Na každý nákup uskutečněný pomocí tlačítka „Koupit" se vztahuje naše služba Ochrany kupujících.