smichovskej_kozel
smichovskej_kozel
68
Potvrzená informace:
Facebook s 638 přáteli
E-mail
Praha 5, Praha
Poslední přihlášení:
7 sleduješ, 14 tě sledují
Nakupuj sety
Ušetři na poštovném
Šedé Adidas ZX Flux, jako nové, nošené jednou, nevyužiju je
Boty Adidas ZX Flux
1 300 Kč
44
Nabízím černou bundu / mikinu značky Urban Classics ve skvělém stavu, velikost je M. #urbanclassics
Černá bunda Urban Classics vel.M
450 Kč
M
Klasické černé adidas superstar boty. Zvenku super stav, uvnitř trochu prodřená látka viz foto. Velikost 44 (28 cm). #adidas #adidassuper...
Boty Adidas superstar
500 Kč
44
Kožené boty model Adidas Gazelle 2 Euro 2008, velikost 44 (28 cm). Stav skvělý, jen nápis 2008 zezadu je zčásti sedřený #adidas #adidasga...
Kožené Adidas Gazelle Euro 2008
500 Kč
44
New era kšiltovka s klasickým logem MLB týmu San Francisco Giants, velikost 7 (55,8) #newera #mlb #sanfrancisco #giants
New Era kšiltovka San Francisco Giants MLB
500 Kč
Vans šedá flanelová košile velikost L #vans #flanelka
Vans šedá flanelová košile
350 Kč
L
NBA dres týmu Detroit Pistons hráče Richard Hamiltona, velikost L #nba #detroit #detroitpistons #dress
NBA dres Detroit Pistons Hamilton
500 Kč
L
Fallen hnědá bunda velikost L #fallen
Fallen hnědá bunda
600 Kč
L
Modrá snapback kšiltovka značky Red Bull racing, těžko k sehnání #snapback #redbull #redbullracing
Red Bull snapback kšiltovka
500 Kč
Kšiltovka DC New Era v maskáčovém vzoru, velikost 7 3/8 (58,7cm) #newera #neweracap #neweraksiltovka #dc #dcshoes #dcshoecousa #camo
DC New Era kšiltovka camo
500 Kč
#diamond #diamonsupplyco #snackback
Zelená Diamond snapback kšiltovka
600 Kč
Nabízím pánské džíny Etnies Cooper 2 velikosti 36, nevyhovující velikost, proto prodávám dál. #etnies
Pánské džíny Etnies vel.36
250 Kč
XL
DVS
Nabízím modré tričko skate značky DVS, velikost je L. Důvod prodeje - nevyhovující velikost #dvs #skate
Modré tričko DVS
170 Kč
L
Bílý nátělník hardcore značky Drowned Swans s originálním designem, velikost M. #drownedswans #hardcore
Tričko Drowned Swans
180 Kč
M
DVS
Nabízím šedou mikinu skate značky DVS, je velmi přijemná na nošení. Velikost M, ale je trochu větší než klasické M, takže sedí i na L. Ne...
Šedá mikina DVS vel. M
400 Kč
M
Nabízím modrý svetr skate značky Krew, velikost je M. #krew
Modrý svetr Krew
180 Kč
M
Nabízím černou mikinu značky Meatfly. Velikost je uvedená S, ale odpovídá spíš M. #meatfly
Černá mikina Meatfly vel.
170 Kč
M
DVS
Nabízím černou mikinu skate značky DVS se zajímavým "tattoo" potiskem přes rameno. Velikost je M. #dvs #skate #tattoo
Černá mikina DVS vel.M
290 Kč
M
Nabízím originální šedé tričko značky Sinnerz, jedná se o limitovanou edici, takže dnes už je prakticky nesehnatelné. Velikost L #sinnerz
Šedé tričko Sinnerz
300 Kč
L
5 panel kšiltovka značky Dickies, maskáčový vzor, velikost je univerzální. #dickies
5 panel kšiltovka Dickies
230 Kč
Univerzální