Soutěž

Milé kamarádky a milí kamarádi,

 

jaro je v plném proudu a spolu s ním i spousta krásných okamžiků v originálních outfitech, které si zaslouží být zvěčněny. Nejlepším pomocníkem k zachycení těchto a mnoha dalších slunných dní je pořádný foťák, a proto jsme pro vás připravili tuto zbrusu novou zrcadlovku Canon EOS 1100D v hodnotě 16 000,- Kč, která se už nemůže dočkat, až ji jedna nebo jeden z vás vyhraje.

 

 

 

 

 

 

Získat ho můžete jednoduše: zúčastněte se naší soutěže, nainstalujte si na svůj blog nebo svou internetovou stránku            sociální plugin VotočVohoz a pošlete nám jeho odkaz v předmětu emailu na parta@votocvohoz.cz (to platí i pro ty, kteří ho už naistalovaný mají).

 

10 pluginů, které dosáhnou největšího množství kliknutí*, půjdou do slosování a jeden z nich zajistí svému majiteli krásnou výhru v podobě fotoaparátu Canon EOS 1100D SLR + EF-S 18-55 mm + 75-300mm s příslušenstvím.

 

 

 

 

 

To ale není všechno! Další 4 vylosovaní soutěžící obdrží dárkový poukaz na ekologickou, ručně vyráběnou a na zvířatech netestovanou kosmetiku LUSH v hodnotě 250,-Kč. http://www.lushcz.cz/

 

 

Pokud výhru nechcete nechat osudu, tak si dobře promyslete, jakou máte nejlepší možnost váš sociální plugin prezentovat, nasbírat co nejvíce kliků a dostat se mezi prvních 10 nejúspěšnějších blogů.

 

Zde ve fóru najdete vždy aktuální stav soutěže se seznamem všech zúčastněných blogů, takže se bude každý moci kdykoli podívat, jestli se blíží slosování. Svou účastí také souhlasíte s Podmínkami soutěže. Soutěž bude trvat 3 týdny od půlnoci 18.5.2012 do půlnoci 30.6.2012  (celou neděli 1.7. budeme ověřovat výsledky) a dne 2.7.2012 vyhlásíme šťastného vítěze!

 

Hodně štěstí vám přeje

vaše parta VotočVohoz

 

*Všechny podezřelé stránky vyrábějící návštěvnost budou kontrolovány, stejně jako další podvodné způsoby uměle zvyšující návštěvnost. Zjištění této skutečnosti povede k okamžité diskvalifikaci soutěžícího. Z každé IP adresy je počítáno pouze jedno kliknutí!