Pro tisk a partnery
Rádi děláme rozhovory a seznamujeme se s novými lidmi! Kontaktujte náš tým pro krátkodobé spolupráce, partnerství a tiskové zprávy.
Mezinárodní tým
Mezinárodní projekt
Vinted je největší mezinárodní internetovou platformou pro koncové spotřebitele v Evropě, která je zaměřená na prodej secondhandového oblečení. Naše stále se rozšiřující uživatelská základna čítá již 45 milionů uživatelů. Působíme ve Španělsku, Francii, Lucembursku, Belgii, Nizozemsku, Německu, Rakousku, České republice, Portugalsku, Polsku, Litvě, Spojeném království, Itálii, USA a v Kanadě. Každou vteřinu někdo nahraje, prodá, koupí, vymění nebo daruje své oblečení na Vinted!
Financování
Nejsme jediní, kdo věří v úspěch Vinted. V průběhu let 2013 - 2018 Vinted přilákal 100 milionů dolarů z investic, které pomáhají naší platformě sílit a růst.
Prodávej rychle a nakupuj bezpečně
Prodávaní na Vinted je snadné a bez poplatků. Uživatelé mohou své předměty prodat rychle milionům lidí napříč Evropou. Kupující mohou nakupovat zcela bez obav díky ochraně kupujících. Společně tvoříme komunitu, která věří v potenciál oblečení z druhé ruky.