Pokud používáš Vinted, souhlasíš s cookie policy, které ti usnadňují čas strávený na Vinted.

Poděl se s námi o své nápady a návrhy
11. Duben 2017

Víš o nějakých zlepšovácích, které bys ráda viděla na Vinted? Od teď bude ještě snadnější se o ně s naší partou podělit.

Otevíráme speciální dokument, kde můžeš napsat své návrhy na změny nebo zlepšení, které bys na Vinted ráda měla, a taky je zdůvodnit.

O některých zlepšovácích už nám uživatelky psaly – např. o přesnějším třídění výsledků vyhledávání, možnost uložit výsledky vyhledávání apod.

Na zprávy, které od vás dostaneme přes tento dokument, nebudeme odpovídat, ale žádný z vašich nápadů nezůstane nepovšimnut.

Chtěla by ses s námi podělit o své nápady? Sdílej je s námi zde.

Lepší možnosti nahlašování na Vinted
23. Leden 2017

Na Vinted neustále usilovně pracujeme na zlepšování bezpečnosti a na posilování důvěry mezi uživateli. Nyní náš tým zdokonalil způsob, jak nahlašovat nepatřičný obsah nebo nevhodné chování.

Dříve tato možnost nebyla vždy k dispozici v aplikaci. Nyní je také zde možné zasílat nahlášení – a zabere to vážně jen minutku.

Jestliže uvidíš něco urážlivého nebo útočného v:

- osobní zprávě, kterou dostaneš,
- u svého předmětu na Vinted,
- nevhodném obsahu na profilu,
- příspěvku na fóru,

můžeš to naší partě nahlásit. Uděláš to tak, že rozklikneš vlaječku na profilu. V soukromých zprávách najdeš tuto možnost pod ikonkou (i).

Vinted je komunita a stačí jen málo, aby se zde každý mohl cítit v bezpečí. Jestliže uvidíš něco nevhodného, udělej si chvilku a nahlaš nám to, my probolém co nejrychleji prověříme. Navíc pak nahlášenou věc budeme sledovat, abychom v budoucnosti zachytili podezřelou aktivitu.

Veselé nakupování!

Nové funkce ušité na míru vašim potřebám
06. Prosinec 2016

Hledání přesně toho pravého předmětu mezi tisíci ostatními může být někdy opravdu problém. Spousta z vás měla fajn nápad, který jsme se nyní rozhodli zrealizovat. Díky novým možnostem zobrazení výsledků vyhledávání tak najdete přesně to, co potřebujete, opravdu snadno. Zatím tato možnost bude jen v aplikaci, ale brzy se jí dočkáte i na webu!

Své vyhledané předměty si od teď budete moct zobrazit podle těchto kritérií:
• Relevance/přesnost hledání
• Cena: Sestupně
• Cena: Vzestupně
• Nejnovější předměty jako první

Od lepšího vyhledávání vás tak dělí už jenom jeden klik.

A pro prodejce máme také příjemnou novinku. Určitě jste se někdy setkali s tím, že uprostřed nahrávání předmětu do toho vešlo něco důležitějšího a nahrávání jste tak museli zrušit. Od teď už to nebude potřeba! Před zrušením nahrávání si budete moct vše uložit jako šablonu a svou rozdělanou práci pak jednoduše najdete pod složkou Moje předměty. Šablonu budete moct editovat naprosto kdykoli a nic už se vám tak neztratí.

Novinky na Vinted
02. Listopad 2016

Rádi bychom vás informovali o novinkách, které se na Vinted chystají:

1. Od teď všechny novinky ohledně Vinted a oficiální prohlášení budou k nalezení na hlavní stránce v takzvaném Infoboardu (O nás >> Aktuality). Všechny důležité informace tak budete mít na jednom místě. Nejnovější informace se budou zobrazovat navrchu a starší budou dohledatelné v archivu. Na jakoukoliv změnu budete moci okamžitě reagovat tím, že ji lajknete (nebo ne) a vyplníte kratičký dotazník, který se toho bude týkat.

2. Centrum nápovědy bude místem, kam se obrátit v případě jakéhokoliv dotazu. Každý den se bude aktualizovat a obsahovat odpovědi na ty nečastější dotazy. Pokud odpověď na svůj dotaz neobjevíte, jednoduše klikněte na tlačítko „Kontaktuj nás“.

3. Poslední změna se týká fóra. Tým Vinted od 5. listopadu už nebude odpovídat na dotazy, které se ve fóru objeví a samotné fórum se nebude zobrazovat na hlavní stránce. Nebojte ale, fórum se neruší. Víme, jak je pro vás důležité!

Tyhle změny jsou důležité jak pro Vinted, tak i pro celou naši komunitu a věříme, že jim přijdete na chuť.