Pokud používáš Vinted, souhlasíš s cookie policy, které ti usnadňují čas strávený na Vinted.

Nové funkce ušité na míru vašim potřebám
06. Prosinec 2016

Hledání přesně toho pravého předmětu mezi tisíci ostatními může být někdy opravdu problém. Spousta z vás měla fajn nápad, který jsme se nyní rozhodli zrealizovat. Díky novým možnostem zobrazení výsledků vyhledávání tak najdete přesně to, co potřebujete, opravdu snadno. Zatím tato možnost bude jen v aplikaci, ale brzy se jí dočkáte i na webu!

Své vyhledané předměty si od teď budete moct zobrazit podle těchto kritérií:
• Relevance/přesnost hledání
• Cena: Sestupně
• Cena: Vzestupně
• Nejnovější předměty jako první

Od lepšího vyhledávání vás tak dělí už jenom jeden klik.

A pro prodejce máme také příjemnou novinku. Určitě jste se někdy setkali s tím, že uprostřed nahrávání předmětu do toho vešlo něco důležitějšího a nahrávání jste tak museli zrušit. Od teď už to nebude potřeba! Před zrušením nahrávání si budete moct vše uložit jako šablonu a svou rozdělanou práci pak jednoduše najdete pod složkou Moje předměty. Šablonu budete moct editovat naprosto kdykoli a nic už se vám tak neztratí.

Novinky na Vinted
02. Listopad 2016

Rádi bychom vás informovali o novinkách, které se na Vinted chystají:

1. Od teď všechny novinky ohledně Vinted a oficiální prohlášení budou k nalezení na hlavní stránce v takzvaném Infoboardu (O nás >> Aktuality). Všechny důležité informace tak budete mít na jednom místě. Nejnovější informace se budou zobrazovat navrchu a starší budou dohledatelné v archivu. Na jakoukoliv změnu budete moci okamžitě reagovat tím, že ji lajknete (nebo ne) a vyplníte kratičký dotazník, který se toho bude týkat.

2. Centrum nápovědy bude místem, kam se obrátit v případě jakéhokoliv dotazu. Každý den se bude aktualizovat a obsahovat odpovědi na ty nečastější dotazy. Pokud odpověď na svůj dotaz neobjevíte, jednoduše klikněte na tlačítko „Kontaktuj nás“.

3. Poslední změna se týká fóra. Tým Vinted od 5. listopadu už nebude odpovídat na dotazy, které se ve fóru objeví a samotné fórum se nebude zobrazovat na hlavní stránce. Nebojte ale, fórum se neruší. Víme, jak je pro vás důležité!

Tyhle změny jsou důležité jak pro Vinted, tak i pro celou naši komunitu a věříme, že jim přijdete na chuť.